Konec světa rok 2012


2012 konec světa...

* Mayský kalendář končí 21.prosincem 2012, má podle nich nastat konec světa. Všechno, co Mayští indiáni zatím předpověděli, se splnilo
* Podle Alberta Einsteina by se mají převrátit póly. Nastanou katastrofy,záplavy,zemětřesní...
* Tohle jsou Nostradámovi věšťby:

Výhled do budoucna

Nostradamus předpovídá, že mezi koncem roku 2010(nebo začátkem 2011) a rokem 2015 budou rozpoutány dvě velké války, které na severní polokouli zredukují počet obyvatelstva na 50%. Ti, co přežijí vojenské údery, zahynou žízní nebo na následky použití chemických zbraní. Dále prorok upozorňuje, že kdo si v předcházejícím období - jež on sám označuje za éru největšího blahobytu v dějinách světa - zachová jasnou hlavu a připraví se na hrozící apokalypsu, ten bude v patřičný okamžik vědět, jak si má počínat. Nostradamus tvrdí, že jeho předpovědi jsou důležité zvláště pro generace žijící v letech 1615-1655, 1915 a 2015, kolem r. 2550 a 2700- 3080.

2009 - " Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. "

Pět set států světa čekají dny zkoušky.

2010 - " Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské."

Opět narážka na čtyři atentáty v průběhu jednoho týdne - válka postihne celé lidstvo. "Jedenáctka" = rok 2011.

2011 - "Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky."

Iónský - chemie. Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.

2013 - " Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města."

Zamoření vegetace - hyne užitkový dobytek - jižní polokoule se též zamíchala do války - rakety.

2014 - " Urna telete - když přijdou roky rad, které se samy vzdávají. Říká stádo plašit - z obavy před vítězným princem. Budou hojně provázeny sestrami hnisavých vřídků. Částečně se nestaly samotákami."

Konec katastrofického období - kožní onemocnění - nemocní nebudou izolováni - špatné ošetřovací metody.

2015 - " Dvě války, provázené žízní, povede starý vůdce ve čtyřech letech. Mimořádného dne - syn zapře hlídače. Uprostřed moci života - přijde smrt - drsná a dlouhá v jedenáctém. Senát na ostrově umírá - dlouze a lehce.

Válku rozpoutá nějaký starý státník - na vrcholu blahobytu přijde nečekaně válka. V jedenáctém - ke konci r.2010 nebo začátkem 2011. V této válce bude hlavní úder namířen proti Velké Británii.

To jsou zajisté neradostné vyhlídky pro začátek tohoto tisíciletí. V roce 2015se bude svět nacházet doslova v troskách . Ale to nejhorší, co si světové dějiny v příštích 500 letech připíší na účet, teprve přijde.Už ve 20. století bylo vždy s poraženými agresory tvrdě zúčtováno;
po skončení této - první skutečně globální - války, to proběhne zvláště tvrdým způsobem. Podle Nostradama bude vzájemná nenávist křesťanů a muslimů pravou příčinou vzniku války. Ta skončípomsti-chtivým tažením, v němž má být zničena Ka´ba, největší svátost islámu.
Nostradamus se na toto tažení, jehož důsledky zná, dívá s obavami. Se slovy "v Římě bude zvolen syn krvavé vlny" odsuzuje papeže, který volá po tažení volá. Co bude dál? Oběti války mají co dělat samy se sebou, celé oblasti jsou neobyvatelné, protože byly zasaženy chemickými bojovými látkami, infrastruktura zemí je rozbita. Nostradamus popisuje situaci na severní polokouli s tím, že náplní života lidí, co přežili, budou modlitby. Šok odezní a jedinci, kteří včas odešli na jižní polokouli či do hor, se vrátí a začnou budovat nový život. A jak jinak: Na celé severní polokouli začnou boje o pozemky a půdu, státní hranice...

Mimo jiné, Nostradam předpověděl též:

* svou vlastní smrt
* Napoleona a napoleonské války
* I. světovou válku
* zneuctění svého hrobu
* naprosto přesně předpověděl Adolfa Hitlera a průběh celé II. sv. války
* Halleyou kometu, jako varování
* pád Berlínské zdi
* válku v Perském zálivu
* konflikt v Jugoslávii
* zatmění slunce 11. srpna 1999
* III. světovou válku kolem roku 2000
* zánik lidstav v roce 3797 (Soudný den)

Moje poznámka nakonec: Když nebude konec světa, tak bude tak strašná válka, že jí stejně přežije málokdo...není to pak jedno, jak to nazveme, jestli konec celého světa nebo konec poloviny lidstva? Ještě nevěříte na osud? Podívejte na Nostradamovy věštby? Kolik se jich nesplnilo? Skoro žádná řekla bych...

No a ještě pár zajímavých informací ohledně planety Nibiru

Někteří jsou toho názoru, že v roce 2012 může dojít ke zkáze vlivem srážky s planetou Nibiru (v některých případech je také zmiňována jako Madruk). Ta prý obíhá v protisměru kolem Slunce po velmi protáhlé elipse. Do blízkosti Země se vrací zhruba po 5500 letech a svým průletem způsobuje globální katastrofy. Její návrat je očekáván právě v roce 2012. V tomto směru existují spekulace, že vláda Spojených států amerických zná její přesnou dráhu, ale nechce tuto informaci z obavy před možnou panikou zveřejnit. Je zajímavé, že katastrofa způsobená vesmírným tělesem se objevuje i v předpovědi čerského psychotronika Stanislava Brázdy. Ten tvrdí, že k jistému problému v souvislosti s vesmírným tělesem dojde v roce 2012, kdy by se s ním mohla Země srazit, a to v oblasti Číny na hranici s Mongolskem.

Zastánci mimozemských civilizací zas prohlašují, že v roce 2012 přistane na Zemi mimozemská posádka. Propagátorem této domněnky je zejména britský zpěvák Robbie Williams, podle kterého jsou mimozemšťané už na cestě a nejpozději do sedmi let na naší planetě přistanou. Stejného názoru je i sedmdesátiletý švýcarský fantasta Erich von Däniken. Pro německý týdeník Stern uvedl, že mimozemšťané přistanou právě v tajemném roce 2012. Podle jiných dostupných teorií by zmíněnými jinoplanetníky mohli být Annunakové. Ti podle sumerských písemných památek obývají planetu Nibiru, která je, jak jsme již uvedli, na cestě k nám.

30.03.2009 19:35:51Komentáře

1 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se